Logo

Ďakujeme za podporu!

30.4.2020 12:48
PDBASKET

Oživené spomienky na piaty titul

V sobotu sme si spoločne pripomenuli ôsme výročie od zisku piateho majstrovského titulu. Reprízu tohto pamätného zápasu ste mohli sledovať na našej facebookovej stránke. Pre všetkých, ktorý sme tento krásny okamih zažili priamo v zaplnenej hale, to boli krásne spomienky.

Aj v roku ôsmeho výročia tohto úspechu by sme sa chceli poďakovať všetkým fanúšikom a priaznivcom klubu, ktorí ste formou zaslania sponzorského daru (kúpy virtuálnej vstupenky) podporili klub v týchto ťažkých časoch. Spolu 84 darcov si kúpilo na tento zápas 181 vstupeniek a vďaka vám sme vyzbierali 1 553€, ktoré použijeme na čiastočné uhradenie miezd hráčov.

Každý darca, ktorý nám poslal aj svoj email, obdržal naň pamätnú vstupenku na toto stretnutie. Vážime si vašu pomoc, a preto každému darcovi, ktorý prejaví záujem o kúpu permanentky na novú sezónu, poskytneme zľavu 10%. V piatok večer vyžrebujeme jedného majiteľa virtuálnej vstupenky, ktorý získa dres Sullivana Phillipsa s podpisom.

 Vážime si každú pomoc

„V mene celého klubu by som sa chcel poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí sa zapojili do tejto nezvyčajnej akcie a pomohli nám. Vážime si každého jedného bez ohľadu na výšku príspevku. Momentálne sú športové kluby v situácii, že sa môžu oprieť iba o svojich fanúšikov. So zastavením a následným zrušením ligy sa zastavil aj zazmluvnený príjem klubu, ktorý bol viazaný na vyvrcholenie súťaže v play-off a prípadné umiestnenie. U nás je silnou zložkou aj vstupné, ktoré v play-off dosahuje v závislosti od úspešnosti takmer až dvojnásobok v porovnaní so základnou časťou. Samozrejme, že predčasným skončením ligy 12.marca a tým pádom aj hráčskych zmlúv, sa táto strata čiastočne vykompenzuje. Vzhľadom na to, že play-off ako najatraktívnejšia a tým aj najcennejšia časť sezóny trvá iba dva mesiace, tak tento výpadok očakávaných príjmov sa prejavil aj na ukončení sezóny“, priblížil Roman Kováčik, člen vedenia BC Prievidza.

„Veríme, že aj vďaka úspešným epidemiologickým opatreniam a poklesu jednotlivých nových prípadov ochorenia Covid-19 sa situácia v priebehu mesiaca možno dvoch vráti do normálu a my ako kluby už budeme môcť plánovať novú sezónu, keď budeme vedieť približný dátum jej začiatku a prípadne obmedzenia zo strany vlády. Rozhodli sme sa ponechať transparentný účet aktívny aj naďalej. Fanúšikom, ktorí sa nám rozhodnú od dnes pomôcť a pošlú svoj príspevok na tento účet, vystavíme v rovnakej hodnote voucher. Ten si budú môcť uplatniť pri kúpe permanentky, vstupeniek alebo objednávke z fanshopu.“