Logo

HLASUJ A VYHRAJ 2 VSTUPENKY NA DERBY

30.1.2018 17:36
PDBASKET

My sme Prievidza! Toto heslo je späté s našim klubom BC Prievidza. Nie je to len prázdna fráza, na našom meste nám záleží, ako aj na tom, aby mali prievidzské deti nové ihrisko Žihadielko od spoločnosti Lidl. Naši hráči sa aktívne zapájajú do hlasovania, a navyše sme pre vás pripravili súťaž, ktorá, veríme, že viacerých z vás motivuje k pravidelnému hlasovaniu. Hrať sa bude o päťkrát dve vstupenky na derby zápas Slovenskej basketbalovej ligy medzi Prievidzou a Handlovou. Ten sa odohrá 7.2. o 18. hod v Niké aréne. Od stredy 31. 1. do nedele 4. 2. budete môcť jeden z vás každý deň vyhrať dve vstupenky na derby. Stačí, ak  do komentára pod príspevok so Žihadielkom (každý deň bude zverejnený nový) pridáte screenshot či fotku potvrdzujúcu vaše hlasovanie.

Týmto súťaž nekončí. Dve vstupenky vyhrá rovnako aj jeden z vás, ktorý bude verejne zdieľať ktorýkoľvek príspevok so súťažou o ihrisko Žihadielko. Tohto výhercu vyžrebujeme v utorok 6.2.

Veríme, že ako skvele viete podporiť náš tím, tak podporíte aj naše mesto v tejto súťaži. Ide o veľa, špeciálne keď sú našimi  súpermi v hlasovaní Komárno a Poprad, v ktorého okrese sa nachádza náš ďalší basketbalový oponent Svit. Ukážme im, že sa vieme sa spojiť pre dobrú vec. Lebo - MY sme Prievidza!

ODKAZ NA HLASOVANIE!