Schutov memoriál 2011 - ZÁKLADNÉ SKUPINY

XVIII.ročník Memoriálu Alexandra Schuta
v basketbale neregistrovaných hráčov
Skupina E
21.5.2011 od 8.00 do 13.00
BREAK, RÁZTOČNO, ŠKP, BARAC, AKO KEDY

Výsledky zápasov

ŠKP – BARAC 25:8
AKO KEDY – BREAK 18:38
RÁZTOČNO – BARAC 21:16
ŠKP – AKO KEDY 33:10
RÁZTOČNO – BREAK 15:31
AKO KEDY – BARACl 19:22 p.p.
ŠKP – RÁZTOČNO 16:19 p.p.
BREAK – BARAC 50:16
AKO KEDY – RÁZTOČNO 21:22
ŠKP – BREAK 19:32

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. Break 4 4 0 8
2. Ráztočno 4 3 1 7
3. ŠKP 4 2 2 6
4. Barac 4 1 3 5
5. Ako kedy 4 0 4 4
Break
postupuje do finále
Skupina D
15.5.2011 od 15.00 do 20.00
CITY ARENA, JUST FOR FUN, ZLEPENCI, HYPE BOYS, KRYŠTÁL

Výsledky zápasov

CITY Aréna - Kryštál Val. Belá 20:33
JUST FOR FUN - Zlepenci 25:15
HYPE BOYS - Kryštál 8:35
JUST FOR FUN - CITY Aréna 35:24
HYPE BOYS - Zlepenci 11:28
JUST FOR FUN - Kryštál 28:27
CITY Aréna - HYPE BOYS 22:19
Zlepenci - Kryštál 18:26
JUST FOR FUN - HYPE BOYS 33:11
CITY Aréna - Zlepenci 33:29

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. JUST FOR FUN 4 4 0 8
2. Kryštál 4 3 1 7
3. CITY Aréna 4 2 2 6
4. Zlepenci 4 2 2 6
5. HYPE BOYS 4 0 4 4
Just for fun
postupuje do finále
Skupina C
15.5.2011 od 8.00 do 14.00
NORTH STARS, NBA, DART CLUB, BABY, THE WANKERS, ABS

Výsledky zápasov

ABS - DART CLUB 14:23
NORTH STARS - Wankers 14:36
BABY - NBA 31:35
NORTH STARS - DART CLUB 15:32
NBA - Wankers 23:30
BABY - ABS 12:39
NORTH STARS - NBA 28:40
ABS - Wankers 29:21
BABY - DART CLUB 29:52
ABS - NORTH STARS 33:16
BABY - Wankers 32:45
NBA - DART CLUB 20:39
BABY - NORT STARS 20:33
ABS - NBA 26:25
DART CLUB - Wankers 35:21

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. DART CLUB 5 5 0 10
2. ABS 5 4 1 9
3. Wankers 5 3 2 8
4. NBA 5 2 3 7
5. North Stars 5 1 4 6
6. BABY 5 0 5 5
Dart club
postupuje do finále
Skupina B
30.4.2011 od 16.00-21.00
DEVILS, LADOBORCI, BC TROSKY, AMINOSTAR TEAM, HANDLOVÁ

Výsledky zápasov

Devils - BC Trosky 47:16
Aminostar – Handlová 7:30
Ladoborci – BC Trosky 18:8
Devils – Aminostar 49:22
Handlová – Ladoborci 25:10
BC Trosky – Aminostar 18:15
Ladoborci – Devils 20:29
Aminostar – Handlová 7:30
Show time – Pouličná katastrofa 11:42
Devils – Handlová 21:15

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. Devils 4 4 0 8
2. Handlová 4 3 1 7
3. Ladoborci 4 2 2 6
4. BC Trosky 4 1 3 5
5. Aminostar team 4 0 4 4
Devils
postupuje do finále
Fotogaléria - skupina B
Skupina A
23.4.2011 od 8.00-15.00
POULIČNÁ KATASTROFA, ZDENOVE ORECHY, EAGLES, ČEČENSKÉ PŠTROSICE, BC LAMPA, SHOW TIME

Výsledky zápasov

BC Lampa – Pouličná katastrofa 11:37
Eagles – Zdenove orechy 12:20
Show time – Čečenské pštrosice 20:31
Eagles – Pouličná katastrofa 6:39
Čečenské pštrosice – Zdenove orechy 20:21
Show time – BC Lampa 17:16
Eagles – Čečenské pštrosice 22:21
BC Lampa – Zdenove orechy 15:28
Show time – Pouličná katastrofa 11:42
BC Lampa – Eagles 14:19
Show time – Zdenove orechy 12:19
Čečenské pštrosice – Poul.katastrofa 22:31
Show time – Eagles 19:35
BC Lampa – Čečenské pštrosice 22:30
Pouličná katastrofa – Zdenove orechy 20:12

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. Pouličná katastrofa 5 5 0 10
2. Zdenove orechy 5 4 1 9
3. Eagles 5 3 2 8
4. Čečenské pštrosice 5 2 3 7
5. Show time 5 1 4 6
6. BC Lampa 6 0 6 6
Pouličná katastrofa
postupuje do finále
Niké - genrálny partner BC Prievidza Exkluzívny partner play-off HALO reality - top partner webu 42 700
BC Prievidza
1.miesto
BC Prievidza - YOUTUBE kanál BC Prievidza - hrdý fanúšik BC Prievidza - predpredaj lístkov na domáce zápasy kamenný predpredaj Ostatné zápasy 17

tabuľka viac

  • 1.BC Prievidza3226658
  • 2.Inter Bratislava3225757
  • 3.MBK Komárno3223955
  • 4.Levickí Patrioti3223955
  • 5.TÚ Slavia Košice32211153
  • 6.Iskra Svit32102242
  • 7.Karlovka Bratislava3292341
  • 8.MBK SPU Nitra3272539
  • 9.BK Spišská N.Ves3203232