Schutov memoriál 2012 - ZÁKLADNÉ SKUPINY

XIX.ročník Memoriálu Alexandra Schuta
v basketbale neregistrovaných hráčov
Skupina F
nedeľa 6. mája 2012 od 08.00 do 13.00
DEVILS, JUST FOR FUN, POULIČNÍ HRÁČI, BARAC, POULIČNÁ KATASTROFA

Výsledky zápasov

POULIČNÁ KATASTROFA – POULIČNÍ HRÁČI 58:13
BARAC – DEVILS 18:39
JUST FOR FUN – POULIČNÍ HRÁČI 43:26
POULIČNÁ KATASTROFA – BARAC 57:20
JUST FOR FUN – DEVILS 21:27
BARAC – POULIČNÍ HRÁČI 38:29
POULIČNÁ KATASTROFA – JUST FOR FUN 59:26
DEVILS – POULIČNÍ HRÁČI 63:21
BARAC – JUST FOR FUN 23:30, p.p.
DEVILS – POULIČNÁ KATASTROFA 12:37

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. POULIČNÁ KATASTROFA 4 4 0 8
2. DEVILS 4 3 1 7
3. JUST FOR FUN 4 2 2 6
4. BARAC 4 1 3 5
5. POULIČNÍ HRÁČI 4 0 4 4
POULIČNÁ KATASTROFA
postupuje do finále
Skupina E
sobota 5. mája 2012 od 13.00 do 18.00
BREAK, ALFA – OMEGA, ZDENOVE ORECHY, A JE TO, D.C.A.

Výsledky zápasov

BREAK – ZDENOVE ORECHY 39:16
D.C.A. – A JE TO 35:26
ALFA – OMEGA – ZDENOVE ORECHY 40:6
D.C.A. – BREAK 20:38
ALFA – OMEGA – A JE TO 38:25
D.C.A. – ZDENOVE ORECHY 22:28
BREAK – ALFA – OMEGA 21:23
A JE TO – ZDENOVE ORECHY 51:33
D.C.A. – ALFA – OMEGA 24:33
BREAK – A JE TO 26:37

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. ALFA – OMEGA 4 4 0 8
2. A JE TO 4 2 2 6
3. BREAK 4 2 2 6
4. ZDENOVE ORECHY 4 1 3 5
5. D.C.A. 4 1 3 5
ALFA – OMEGA
postupuje do finále
Skupina D
sobota 5. mája 2012 od 08.00 do 13.00
TEAM MAGIC, STREETBALL CREW, JJTT PICTURES, DART CLUB, HANDLOVÁ

Výsledky zápasov

DART CLUB – TEAM MAGIC 76:20
STREETBALL CREW – HANDLOVÁ 19:63
JJTT PICTURES – TEAM MAGIC 21:26
DART CLUB – STREETBALL CREW 73:17
JJTT PICTURES – HANDLOVÁ 15:42
STREETBALL CREW – TEAM MAGIC 26:27
DART CLUB – JJTT PICTURES 63:25
HANDLOVÁ – TEAM MAGIC 60:16
STREETBALL CREW – JJTT PICTURES 14:18
DART CLUB – HANDLOVÁ 28:16

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. DART CLUB 4 4 0 8
2. HANDLOVÁ 4 3 1 7
3. TEAM MAGIC 4 2 2 6
4. JJTT PICTURES 4 1 3 5
5. STREETBALL CREW 4 0 4 4
DART CLUB
postupuje do finále
Skupina C
utorok 1. mája 2012 od 13.30 do 17.30 h
NORTH STARS, IBV TEAM, KRIŠTÁL VALASKÁ BELÁ, DOBRÝ ROČNÍK

Výsledky zápasov

NORTH STARS – IBV TEAM 44:23
KRIŠTÁL VALASKÁ BELÁ – DOBRÝ ROČNÍK 21:31
NORTH STARS – DOBRÝ ROČNÍK 28:41
KRIŠTÁL VALASKÁ BELÁ – IBV TEAM 42:23
IBV TEAM – DOBRÝ ROČNÍK 21:54
NORTH STARS – KRIŠTÁL VALASKÁ BELÁ 36:42

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. DOBRÝ ROČNÍK 3 3 0 6
2. KRIŠTÁL VALASKÁ BELÁ 3 2 1 5
3. NORTH STARS 3 1 2 4
4. IBV TEAM 3 0 3 3
DOBRÝ ROČNÍK
postupuje do finále
Skupina B
utorok 1. mája 2012 od 8.00 do 13.00 h
LADOBORCI, NBA, ŠKP PRIEVIDZA, DABBLERS, LONG STREET

Výsledky zápasov

ŠKP PRIEVIDZA – DABBLERS 38:2
LONG STREET – NBA 10:76
LADOBORCI – DABBLERS 44:16
ŠKP PRIEVIDZA – LONG STREET 70:17
LADOBORCI – NBA 36:42
LONG STREET – DABBLERS 2:38
LADOBORCI – ŠKP PRIEVIDZA 17:24
NBA – DABBLERS 36:18
LONG STREET – LADOBORCI 52:55
NBA – ŠKP PRIEVIDZA 25:30

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. ŠKP 4 4 0 8
2. NBA 4 3 1 7
3. LADOBORCI 4 2 2 6
4. DABBLERS 4 1 3 5
5. LONG STREET 4 0 4 4
ŠKP
postupuje do finále
Skupina A
sobota 28. apríla 2012 od 11.00 do 17.30 h
BC TROSKY, ESO FANS LUČENEC, NEDEĽA – TEAM, ABS, RÁZTOČNO

Výsledky zápasov

ABS – BC TROSKY 41:12
RÁZTOČNO – ESO FANS LUČENEC 28:10
NEDEĽA TEAM – BC TROSKY 22:21
RÁZTOČNO – ABS 13:27
ESO FANS LUČENEC – NEDEĽA TEAM 31:37
BC TROSKY – RÁZTOČNO 19:23
ABS – NEDEĽA TEAM 45:24
ESO FANS LUČENEC – BC TROSKY 38:29
RÁZTOČNO – NEDEĽA TEAM 32:25
ABS - ESO FANS LUČENEC 44:28

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. ABS 4 4 0 8
2. RÁZTOČNO 4 3 1 7
3. NEDEĽA TEAM 4 2 2 6
4. ESO FANS LUČENEC 4 1 3 5
5. BC TROSKY 4 0 4 4
ABS
postupuje do finále
Niké - genrálny partner BC Prievidza Exkluzívny partner play-off HALO reality - top partner webu 42 700
BC Prievidza
1.miesto
BC Prievidza - YOUTUBE kanál BC Prievidza - hrdý fanúšik BC Prievidza - predpredaj lístkov na domáce zápasy kamenný predpredaj Ostatné zápasy 17

tabuľka viac

  • 1.BC Prievidza3226658
  • 2.Inter Bratislava3225757
  • 3.MBK Komárno3223955
  • 4.Levickí Patrioti3223955
  • 5.TÚ Slavia Košice32211153
  • 6.Iskra Svit32102242
  • 7.Karlovka Bratislava3292341
  • 8.MBK SPU Nitra3272539
  • 9.BK Spišská N.Ves3203232