Schutov memoriál 2013 - ZÁKLADNÉ SKUPINY

XX.ročník Memoriálu Alexandra Schuta
v basketbale neregistrovaných hráčov
Skupina E
sobota 11. mája 2013 od 8.00 do 12.00
BC TROSKY, D.C.A., NBA, DOBRÝ ROČNÍK, DEVILS

Výsledky zápasov

Trosky – NBA 11:38
Devils – Dobrý ročník 42:37
Dobrý ročník – NBA 25:37
BC Trosky - Devils 22:44
BC Trosky – Dobrý ročník 26:52
Devils – NBA 40:26

  Družstvo D.C.A sa na turnaj nedostavilo.

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. Devils 3 3 0 6
2. NBA 3 2 1 5
3. Dobrý ročník 3 1 2 4
4. BC Trosky 3 0 3 3
Devils
postupuje do finále
Fotogaléria - skupina E
Skupina D
sobota 8. mája 2013 od 08.00 do 13.00
STREETBALL CREW, POULIČNÁ KATASTROFA, BABY, KRIŠTÁL VALASKÁ BELÁ, MIKIBAR BASKET, LONG STREET

Výsledky zápasov

Pouličná katastrofa – Streetball crew 25:13
Krištál Valaská Belá – Baby 41:20
Mikibar basket – Long Street 59:14
Baby – Streetball crew 26:43
Pouličná katastrofa – Krištál Valaská Belá 30:25 p.p.
Long Street – Streetball crew 20:36
Mikibar basket – Krištál Valaská Belá 33:28
Baby – Long Street 35:29
Pouličná katastrofa – Mikibar basket 18:36

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo
1. Mikibar basket
2. Pouličná katastrofa
3. Krištál Valaská Belá
4. Streetball Crew
5. Baby
6. Long Street
Mikibar basket
postupuje do finále
Skupina C
utorok 4. mája 2012 od 14.00 do 19.00 h
DART CLUB, JUST FOR FUN, ALFA – OMEGA, ESO FANS LUČENEC, SAVAGES

Výsledky zápasov

Dart club - Savages 56:14
Just for fun - Alfa omega 14:23
Eso fans LC - Savages 25:29
Just for fun - Dart club 35:36
Eso fans LC - Alfa omega 12:37
Just for fun - Savages 30:16
Dart club - Eso fans LC 51:25
Alfa omega - Savages 31:9
Just for fun - Eso fans LC 33:26
Dart club - Alfa omega 22:11

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. Dart club 4 4 0 8
2. Alfa omega 4 3 1 7
3. Just for fun 4 2 2 6
4. Savages 4 1 3 5
5. Eso fans LC 4 0 4 4
Dart club
postupuje do finále
Skupina B
streda 1. mája 2012 od 14.00 do 19.00 h
LADOBORCI, ABS, ALL FOR ONE, AVITA TEAM, BREAK

Výsledky zápasov

Avita team – Break 24:13
All for one – ABS 18:58
Ladoborci – Break 18:39
All for one – Avita team 16:64
Ladoborci – ABS 13:38
All for one – Break 27:46
Avita team – Ladoborci 62:23
ABS – Break 26:50
All for one – Ladoborci 27:37
Avita team – ABS 50:21

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. Avita team 4 4 0 8
2. Break 4 3 1 7
3. ABS 4 2 2 6
4. Ladoborci 4 1 3 5
5. All for one 4 0 4 4
Avita team
postupuje do finále
Fotogaléria - skupina B
Skupina A
streda 1.máj 2013 od 8.00 do 13.00 h
SYPAČI, A JE TO!, NORTH STARS, BARAC, RÁZTOČNO

Výsledky zápasov

Sypači – Barac 58:19
North Stars – A je to! 30:51
Ráztočno – Barac 49:35
North Stars – Sypači 26:37
Ráztočno – A je to! 16:29
North Stars – Barac 31:28
Sypači – Ráztočno 45:29
A je to! – Barac 47:22
North Stars - Ráztočno 36:30
Sypači - A je to! 29:30

Konečná tabuľka

Poradie Družstvo zapasy výhry prehry body
1. A je to! 4 4 0 8
2. Sypači 4 3 1 7
3. North Stars 4 2 2 6
4. Ráztočno 4 1 3 5
5. Barac 4 0 4 4
A je to!
postupuje do finále
Niké - genrálny partner BC Prievidza Exkluzívny partner play-off HALO reality - top partner webu 42 700
BC Prievidza
1.miesto
BC Prievidza - YOUTUBE kanál BC Prievidza - hrdý fanúšik BC Prievidza - predpredaj lístkov na domáce zápasy kamenný predpredaj Ostatné zápasy 17

tabuľka viac

  • 1.BC Prievidza3226658
  • 2.Inter Bratislava3225757
  • 3.MBK Komárno3223955
  • 4.Levickí Patrioti3223955
  • 5.TÚ Slavia Košice32211153
  • 6.Iskra Svit32102242
  • 7.Karlovka Bratislava3292341
  • 8.MBK SPU Nitra3272539
  • 9.BK Spišská N.Ves3203232