Logo

Autogramiádu sprevádzala úžasná atmosféra

16.2.2023 18:28
PDBASKET

Náš tím sa momentálne pripravuje na záverečnú časť základnej časti, ktorá nás čaká v marci. Aktuálnu zápasovú prestávku sme ale využili na stretnutie s fanúšikmi.

V stredu 15. februára sa v priestoroch partnera klubu, obchodného centra PROCentrum Prievidza, uskutočnila oficiálna autogramiáda BC Prievidza. Pre fanúšikov boli pripravené jednak kartičky členov nášho tímu, ktoré im podpísali na miesto priamo samotní hráči,  rovnako sa diváci mohli so svojimi obľúbencami odfotiť a tiež ich zabavil spomínaný program.

Viac prezradil manažér PROCentra Ľuboš Hudec. "V stredu sme v našom PROCentre zorganizovali autogramiádu prievidzských basketbalistov. Teší ma, že basketbal má v Prievidzi takú popularitu a my sme mohli byť toho súčasťou.

Spolu s maskotmi, súťažami o ceny od našich nájomcov a vystúpeniami baletnej akadémie LaPointe sme vytvorili úžasnú atmosféru. Viacerí návštevníci autogramiády boli v našom obchodnom centre po prvýkrát. Sme radi, že spolupráca, ktorú sme s BC Prievidza začali túto sezónu je prospešná pre obe strany. Ďakujeme manažmentu klubu za spoluprácu pri organizovaní tejto akcie a všetkým fanúšikom za účasť," uviedol.

Ďalší domáci zápas teraz čaká náš tím v sobotu 4. marca, keď o 18:00 privítame Inter Bratislava. V marci nás čakajú celkovo 3 domáce stretnutia a lístky na všetky zápasy už sú v predaji na tomto odkaze.

Nižšie si môžete pozrieť niekoľko záberov z autogramiády.