Logo

HRÁME DOMA O POSTUP DO SEMIFINÁLE!

25.4.2024 10:23
PDBASKET

Rivalita medzi Prievidzou a bratislavským Interom píše svoju ďalšiu kapitolu tvrdých súbojov v rámci play-off. Štvrťfinálový boj vyvrcholí práve dnes na našej palubovke.

V prievidzskej športovej hale sa rozhodne o tom, kto bude posledným zo štvorice semifinalistov v tomto ročníku Niké SBL. „Stav série je teraz vyrovnaný, je to 2:2 a tento zápas rozhodne. Ide o všetko, lebo pre toho porazeného sa sezóna skončí. Hráme doma, takže musíme využiť domáce prostredie a začať s veľkou energiou, musíme tam nechať všetko. Už nie je čas na zakopnutia. Ideme bojovať o postup a verím, že naši skvelí fanúšikovia budú stáť za nami, tak ako počas predošlých zápasov, presne ako to vždy robia,“ hovorí pred dnešným duelom asistent trénera Maroš Helmecy.

Basketbalové mesto, dnes vás budeme potrebovať! Poďme vytvoriť atmosféru, v akej sa súperom vždy hrá ťažko a využime naplno výhodu domáceho prostredia. Na palubovke musí náš tím podať oduševnený výkon a spolu s podporou z hľadiska si môžeme vybojovať vytúžený postup do semifinále.


Zápas sa začne o 19:00 a nižšie nájdete aj ďalšie podstatné informácie k dnešnému stretnutiu:

  • Do 15:00 pokračuje online predpredaj lístkov - na tomto odkaze
  • Od 17:30 sa začne predaj lístkov v pokladniach pred halou
  • Od 18:00 sa otvorí vstup do haly

Ak si zakúpite lístok na webe Predpredaj.sk, na mieste potom stačí otvoriť stiahnutý lístok v telefóne a pri vstupe vám zoskenujeme QR kód. Vstupenku ale odporúčame vytlačiť pre prípad, keby sa vám vybije telefón, nefunguje internet, atď.

Pre majiteľov permanentky sa ohľadom vstupu nič nemení. Permanentky sú celosezónne a ostávajú v platnosti aj na celé play-off. Deti do 12 rokov majú tak ako doteraz vstup zdarma v sprievode rodiča a bez nároku na miesto. Po novom ale platí aj pravidlo: 1 rodič = max. 1 dieťa so vstupom zdarma.

Ak sa na zápas chystáte autom, myslite na to, že parkovacie plochy priamo pri hale majú obmedzenú kapacitu a dá sa predpokladať, že sa pomerne rýchlo zaplnia. Príďte preto s dostatočným časovým predstihom, aby ste si včas našli parkovacie miesto alebo podľa možností zvážte iné druhy dopravy. Ak nechcete ísť pešo alebo nemáte k dispozícii vhodný spoj, môžete využiť aj služby nášho partnera - spoločnosti SuperTaxi (0908 600 209).

Basketbalové mesto, dnes vám budeme potrebovať!