Logo

Kompenzačné balíčky pre permanentkárov

28.4.2021 7:41
PDBASKET

Nedávno skončila jedna z najťažších sezón. Sezóna, v ktorej nebola istota toho, či ju neprerušia alebo neukončia epidemiologické opatrenia. Aj napriek týmto okolnostiam sa nám ju podarilo odohrať celú, postúpiť do play-off a vo štvrťfinále bojovať v troch vyrovnaných zápasoch o postup do semifinále. Pre nás to bola veľmi ťažká sezóna aj z dôvodu, že sme ju museli odohrať bez vás, našich verných fanúšikov. Cítili sme vašu podporu, ale chýbali nám vaše hlasivky a potlesk priamo v Niké aréne a rovnako aj v hľadisku u súpera. Veríme, že s vami by sme dosiahli viac víťazstiev.


„Počas sezóny som sa stretol s podpornými názormi fanúšikov, ktorí žili s mužstvom aj na diaľku. Veľmi túžili vidieť zápasy naživo, odovzdávali nám odkazy. Chceli klubu pomôcť a ani raz nespomenuli požiadavku na vrátenie peňazí za permanentky. Dokonca ešte navyše núkali pomoc. Sme hrdí na týchto skutočných fanúšikov, za ich podporné gesto, a preto by sme ich radi aj odmenili,“ dodal člen vedenia Roman Kováčik. Preto sme pripravili tieto možnosti kompenzácie pre našich fanúšikov. Sú v nich zohľadnené možnosti klubu v týchto ťažkých časoch ako aj forma solidarity u tých fanúšikov, ktorí chcú podporiť klub.

Prvý variant je určený práve pre tých fanúšikov, ktorí sa hrdo hlásia k značke BC Prievidza, záleží im na ich klube a rozhodnú sa ho podporiť formou vzdania sa kompenzácie za permanentku z minulej sezóny. Pre týchto podporovateľov klubu sme pripravili špeciálny balíček, vďaka ktorému bude ich meno zakomponované do grafického návrhu sady dresov pre sezónu 2021/22. Súčasťou kompenzácie bude aj takýto dres a šál hrdého fanúšika.

Druhý variant je kombináciou kompenzácie pre fanúšika a jeho podpory klubu. Pri jeho výbere bude permanentkárovi z minulej sezóny poskytnutá zľava vo výške 40€ na nákup permanentky na sezónu 2021/22 a ako prejav vďaky za podporu klubu dostane tričko BC Prievidza.

Tretí variant je určený pre tých permanentkárov, ktorí si chcú celú hodnotu permanentky z minulej sezóny (80€) preniesť na nákup novej permanentky pre sezónu 2021/22.

Ak niektorému permanentkárovi nevyhovuje ani jeden z týchto troch variantov, obráťte sa prosím mailom na bcprievidza.office@gmail.com a vašu žiadosť budeme riešiť individuálne.

Každého držiteľa permanentky zo sezóny 2020/21 prosíme, aby sa vyjadril, o ktorý variant má záujem písomne mailom na bcprievidza.office@gmail.com alebo SMS správou na t.č. 0915 793 977 najneskôr do 31.5.2021.  V správe prosím nezabudnite uviesť číslo vašej permanentky a miesta na sedenie.

Túto informáciu potrebujeme od vás preto, aby sme vedeli s čím môžeme počítať pri zostavovaní rozpočtu na novú sezónu. U fanúšikov, ktorí sa do 31.5.2021 nevyjadria, budeme považovať, že sa rozhodli pre prvý variant a teda 100% podporu klubu. Všetkým fanúšikom, ktorí nám pri kúpe permanentky uviedli email alebo telefónne číslo, zasielame tento oznam aj priamo do schránky.