Logo

LÍSTKY NA STREDU

15.1.2024 9:04
PDBASKET

Po výhre v Leviciach sme v sobotu doma porazili aj Handlovú a vyhrali sme prestížne derby. Do športovej haly pritom zavítala rekordná návšteva za posledných osem rokov!

Nadviazať na tento výkon nielen na palubovke, ale aj v hľadisku, môžeme už túto stredu 17.1. o 18:00, keď privítame ďalšieho súpera z TOP 3 tabuľky Niké SBL - BC Komárno.

Lístky na stredajší duel už sú v tejto chvíli v predaji. Zatiaľ čo miestenky na konkrétne sedadlá si môžete kúpiť iba online, a to NA TOMTO ODKAZE, tak predpredaj klasických lístkov okrem toho prebieha aj fyzicky v predajni Z+Z na Mliekarenskej ulici (počas otváracích hodín predajne).

Online predpredaj vstupeniek na zápas už tradične prebieha v sieti Predpredaj.sk. Okrem klasických lístkov (6€) si v online predpredaji môžete kúpiť aj miestenku (9€) a budete tak mať rezervované svoje vopred vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko).

Brány športovej haly sa otvárajú vždy hodinu pred zápasom, kedy sa začne aj predaj klasických lístkov pri vstupe do haly.

Vstupné: 6€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.

Foto: Ladislav Szibilla