Logo

NA DOMÁCEJ PALUBOVKE HRÁME O MEČBAL

19.4.2024 20:52
PDBASKET

Nie nadarmo sa hovorí, že play-off je úplne iná súťaž ako základná časť. Bilancia zo základnej časti je v podstate zabudnutá, obaja súperi začínajú od nuly a doslova bojujú o svoju sezónu. Jeden celok bude hrať o medaily, pre porazeného sa ale už o pár dní táto sezóna skončí.

Inter dokázal, že rozhodne nepredá svoju kožu lacno a Bratislavčanom sa podarilo v stredu vyrovnať stav série na 1:1. Štvrťfinále sa v sobotu vracia naspäť do Prievidze a je jasné, aký dôležitý zápas nás čaká. Jeden tím získa veľkú výhodu - postupový mečbal, na toho druhého čaká v utorok v hlavnom meste boj o predĺženie sezóny.

Aj tréner Saša Jankovič bezprostredne po stredajšom stretnutí v Bratislave avizoval, že teraz bude potrebné nájsť na domácej palubovke tú správnu odpoveď. S tým súhlasí tiež americký pivot Lukas Milner. "Je dôležité myslieť na to, že skóre je vyrovnané a aj tento zápas začínajú oba tímy od 0 s čistým štítom. Musíme preto hrať tak dôrazne ako vieme, aby sme to dotiahli do víťazného konca," uviedol Milner. 


Veríme, že s vašou podporou to zvládneme a potvrdíme výhodu domácej palubovky, ktorá je vďaka elektrizujúcej atmosfére prievidzských tribún nespochybniteľná. Poďme si spoločne vybojovať mečbal a ukážme, ako vyzerá zápas v basketbalovom meste!


Zápas sa začne v sobotu 20. apríla o 18:00 v prievidzskej športovej hale. Tu sú ďalšie podstatné časy na sobotu:

  • Do 12:00 pokračuje online predpredaj lístkov
  • Od 16:30 sa začne predaj lístkov v pokladniach pred halou
  • Od 17:00 sa otvorí vstup do haly

Ak si zakúpite lístok na webe Predpredaj.sk, na mieste potom stačí otvoriť stiahnutý lístok v telefóne a pri vstupe vám zoskenujeme QR kód. Vstupenku ale odporúčame vytlačiť pre prípad, keby sa vám vybije telefón, nefunguje internet, atď.

Fanzónu tentoraz organizovať nebudeme, no určite sa oplatí prísť do haly skôr. V spolupráci s MBA Prievidza a skupinou PARTNERS sme pre vás pripravili obsiahly bulletin, v ktorom nájdete viaceré zaujímavosti a rozhovory nielen z prostredia prievidzského basketbalu. K dispozícii bude aj náš oficiálny fanshop.

Pre majiteľov permanentky sa ohľadom vstupu nič nemení. Permanentky sú celosezónne a ostávajú v platnosti aj na celé play-off. Deti do 12 rokov majú tak ako doteraz vstup zdarma v sprievode rodiča a bez nároku na miesto. Po novom ale platí aj pravidlo: 1 rodič = max. 1 dieťa so vstupom zdarma.

Ak sa na zápas chystáte autom, myslite na to, že parkovacie plochy priamo pri hale majú obmedzenú kapacitu a dá sa predpokladať, že sa pomerne rýchlo zaplnia. Príďte preto s dostatočným časovým predstihom, aby ste si včas našli parkovacie miesto alebo podľa možností zvážte iné druhy dopravy. Ak nechcete ísť pešo alebo nemáte k dispozícii vhodný spoj, môžete využiť aj služby nášho partnera - spoločnosti SuperTaxi (0908 600 209).

Basketbalové mesto, tešíme sa na vás!