Logo

Na Spiši s podporou fanúšikov, v zostave ale bez Belikova

27.12.2023 16:51
PDBASKET

Hneď po vianočných sviatkoch sa vraciame do hry a nastúpime do posledného zápasu v roku 2023. Ten nás čaká u nášho najvzdialenejšieho súpera, teda v Spišskej Novej Vsi. Na východ Slovenska cestuje aj vyše 40 našich fanúšikov, ktorí nás budú v priebehu duelu podporovať.

Túto podporu budeme určite potrebovať, pretože sa musíme vysporiadať s absenciami dôležitých hráčov. Už skôr sme informovali o tom, že pre Romea Croucha sa kvôli zraneniu skončila sezóna, no a dnes nám bude navyše okrem neho chýbať aj Saša Belikov.

O to viac potrebujeme, aby dnes zabojovali všetci hráči, ktorí nastúpia na palubovku. "Aj keď hrať hneď po sviatkoch nie je úplne sen trénerov, tak verím, že budeme 100% koncentrovaní a pripravení. V Spišskej nás čaká ťažký zápas, domáci majú veľmi silný káder, ale v našom tíme máme výbornú energiu. Sme na víťaznej vlne a chceli by sme v tom určite pokračovať. Navyše opäť nebudeme sami, viem, že sa chystá aj fanbus s našimi priaznivcami. Verím, že sa rozlúčime s týmto rokom na dobrej vlne," povedal pred dnešným zápasom hlavný tréner Saša Jankovič.

Niké SBL 2023/2024 - 20. kolo základnej časti (streda 27. decembra, 18:00 h): Spišskí Rytieri - BC Prievidza