Logo

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom organizačných pokynov

10.4.2024 21:19
PDBASKET

Pred začiatkom play-off vám prinášame prehľad najčastejších otázok a odpovedí ohľadom organizačných pokynov. Prvý zápas štvrťfinále hráme už túto sobotu 13. apríla o 17:30.

Čo sa mení oproti základnej časti?

Vstupenky na sedenie sa predávajú iba na konkrétne miesto. K dispozícii sú aj lístky na státie (bez možnosti sedenia na tribúnach). 

Koľko stojí vstupné?

Cena vstupeniek na štvrťfinále: Lístok na sedenie 8 eur, lístok na státie 6 eur. 

Ako si môžem kúpiť lístky?

Odporúčame fanúšikom, aby využili predpredaj a kúpu lístka si nenechávali až na poslednú chvíľu. Vstupenky sú k dispozícii online v sieti Predpredaj.sk, a to až do soboty do 12:00.

Prečo si mám radšej kúpiť lístky už v predpredaji?

Vyhnete sa čakaniu v rade a hlavne si sami v pohodlí vyberiete vaše miesta. V deň zápasu síce budú otvorené pokladne, ale vyberať si budete len sektor a počet lístkov. Následne dostanete vstupenky na miesta, ktoré ešte budú voľné.

Musím si lístky zakúpené online aj vytlačiť?

Nemusíte, stačí otvoriť stiahnutý lístok v telefóne a pri vstupe vám zoskenujeme QR kód. Vstupenku ale odporúčame vytlačiť pre prípad, keby sa vám vybije telefón, nefunguje internet, atď.

Môžem si aj tak kúpiť lístok až pri vstupe do haly?

Môžete, pokladne budú otvorené od 15:30. Avšak už si nebudete môcť vybrať konkrétny rad a miesta, ale iba sektor. Aj preto odporúčame využiť predpredaj, kde je výber kompletne na vás.

Ako si môžem kúpiť lístky na státie?

V priebehu týždňa si môžete lístky na státie kúpiť v predajni Z+Z na Mliekarenskej ulici v Prievidzi. V deň zápasu sa potom budú tieto lístky predávať v pokladniach pred halou.

Čo znamená VIP sektor?

V ponuke sú VIP vstupenky do sektoru B v cene 40 eur, v rámci ktorých je zahrnutý aj vstup do VIP zóny s občerstvením (alko/nealko, catering). Vstup do haly vchodom od čerpacej stanice.

Čo ak mám permanentku alebo chcem sedieť na inom mieste, môžem sa aj tak dostať do VIP zóny?

Na play-off sú k dispozícii aj vstupy VIP Upgrade v cene 32 eur. Tie sú určené práve pre fanúšikov, ktorí majú permanentku alebo lístok do iného sektora, no takto môžu získať prístup do VIP zóny s občerstvením. Aj v tomto prípade je vstup do haly vchodom od čerpacej stanice, ale fanúšik musí mať okrem zakúpeného VIP upgrade aj platný lístok/permanentku na zápas, ktorá bude odskenovaná na tomto vstupe.

Ak som držiteľom permanentky, potrebujem tiež lístok?

Nie, pre majiteľov permanentky sa nič nemení. Permanentky sú celosezónne a ostávajú v platnosti aj na celé play-off.

Majú deti aj naďalej vstup zdarma?

Áno, deti do 12 rokov majú tak ako doteraz vstup zdarma v sprievode rodiča a bez nároku na miesto. Po novom ale platí aj pravidlo: 1 rodič = max. 1 dieťa so vstupom zdarma.

Oplatí sa prísť na zápas skôr?

Na sobotný zápas chystáme fanzónu, ktorá bude otvorená už od 15:30. Zabavia sa aj celé rodiny s deťmi.

Kedy sa dostanem dnu do haly?

Hala sa otvára klasicky hodinu pred začiatkom zápasu. Túto sobotu sa teda hala otvorí o 16:30.

Čo si nemôžem priniesť do haly?

Platí zákaz vnášať do haly nebezpečné predmety, jedlo a nápoje. Výnimkou je 1 fľaša vody na osobu s max. objemom pol litra.

Kupoval som lístky online, ale neprišiel mi mail. Čo mám robiť?

Skontrolujte si priečinky s nevyžiadanou poštou/spam/reklamu. Ak vám mail so vstupenkou neprišiel, tak prosím hneď ako to bude možné kontaktujte Predpredaj.sk.