Logo

NAJVÄČŠÍ ZÁPAS SEZÓNY

3.4.2023 10:05
PDBASKET

Vstup do play-off a našej štvrťfinálovej série zvládol lepšie Svit. Teraz sa už musíme sústrediť na kľúčový duel pre naše šance.

V stredu nás čaká najväčší zápas tejto sezóny. Štvrťfinále sa hrá len na dva víťazné duely a keďže Svit získal vedenie v sérii, je matematika jasná. Ak chceme zabojovať o postup, musíme zvíťaziť.

K tomu potrebujeme vašu silnú podporu. „Veľakrát ste túto sezónu ukázali lásku voči klubu. Preto nepochybujem, že túto stredu odovzdáte ešte o kúsok viac. Potrebujeme vás, nie je koniec!” odkazuje hlavný tréner Krunoslav Krajnovič.

Podporu fanúšikov aj na súperovej pôde vo Svite veľmi ocenil kapitán Marek Jašš. „Musím vyzdvihnúť fanúšikov, ktorí merali cestu pod Tatry a dúfam, že na domáci zápas prídu v stonásobnom počte a potiahnu nás k víťazstvu. Verím teda, že v Prievidzi stav vyrovnáme a ešte sem v sobotu prídeme."

Odkaz je jasný: Na zápase roka vás budeme potrebovať! 

V prievidzskej športovej hale vládne počas celej sezóny priam elektrizujúca atmosféra, ktorú potvrdzuje aj najvyššia návštevnosť v celej lige. 

Prievidza je #basketbalovémesto. A aj takúto výzvu môžeme zvládnuť iba spoločnými silami. Túto stredu o 18:00 sa spolu stretneme v hale a fandíme v bielom!


Naďalej je spustený online predpredaj vstupeniek na tento zápas, a to NA TOMTO ODKAZE. 

Online predpredaj vstupeniek na zápas prebieha v sieti Predpredaj.sk. V online predpredaji si môžete kúpiť aj miestenku (8€) a budete tak mať rezervované svoje vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko). Tieto dva druhy vstupov si môžete kúpiť len online.

Na mieste sa budú predávať klasické lístky (voľné sedenie). Takéto lístky si môžete kúpiť stále aj v predajni Z+Z na Mliekarenskej ulici v Prievidzi.

Brány športovej haly sa otvoria tak ako vždy hodinu pred zápasom, kedy sa začne aj predaj klasických lístkov pri vstupe do haly v pokladniach. Vstupné: 5€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.