Logo

Novou posilou BC mladý slovenský rozohrávač Adam Krčmárik

15.6.2022 19:43
PDBASKET

Tím BC Prievidza od sezóny 2022/23 posilní mladý slovenský rozohrávač Adam Krčmárik. 21-ročný hráč už má skúsenosti z Niké SBL, keďže v predošlých dvoch ročníkoch pôsobil v tíme Handlovej.

Hlavný tréner BC Krunoslav Krajnovič vidí v mladíkovi potenciál a teší na spoločnú prácu. "Som rád, že sa podarilo tento prestup dotiahnuť do konca. Rozprával som sa s Adamom a hovorili sme o jeho pozícii v mužstve, kde bude pokrývať funkciu backup rozohrávača. Verím, že počas pobytu v prievidzskom klube môže spraviť posun vo svojej kariére a rovnako herne a výkonnostne rásť," uviedol Krajnovič.

Príchod nového rozohrávača komentoval aj člen vedenia klubu Peter Zvara. "Sme radi, že sa Adam pripojí k nášmu tímu. Je to mladý hráč a chceme mu dať príležitosť, aby ukázal svoj talent. Veríme, že sa svojej šance chopí a bude dôležitou slovenskou kostrou nášho tímu."

Talentovaný rozohrávač je odchovancom Považskej Bystrice. Krčmárik má 21 rokov a 190 centimetrov. S naším klubom podpísal kontrakt na dve sezóny s následnou opciou.

foto: basketliga.sk