Logo

Organizačné pokyny pred sobotným zápasom s Levicami

4.11.2022 10:51
PDBASKET

Na domácej palubovke uzatvoríme prvú štvrtinu aktuálnej sezóny. Túto sobotu 5. novembra v tradičnom čase o 18:00 privítame doma v Prievidzi úradujúceho majstra a lídra Niké SBL, Patriotov Levice. Opäť je pripravený bohatý sprievodný program a tentoraz aj s atraktívnou polčasovou súťažou.

Online predpredaj vstupeniek prebieha až do soboty do 12:00 na tomto odkaze. Zakúpiť si môžete okrem klasických vstupeniek aj miestenky (8€) alebo VIP vstupenky (30€). V rámci VIP vstupu budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko).

Predaj klasických lístkov (5€) sa následne začne v sobotu o 17:00, kedy sa otvoria aj brány športovej haly. Deti do 12 rokov majú vstup v sprievode rodiča zdarma, ale bez nároku na miesto na sedenie. 

Pri vstupe do haly budú otvorené 2 pokladne a 3 turnikety. Turniket, pri ktorom nie je pokladňa, je určený pre majiteľov permanentiek a už vopred zakúpených lístkov, ktorí tak nemusia čakať v rade.

Fanúšikov s klasickými vstupenkami zároveň (5€) prosíme, aby si nesadali na sedadlá označené nálepkou permanentka alebo miestenka. 

Platí zákaz vnášať do haly nebezpečné predmety, jedlo a nápoje. Výnimkou je 1 fľaša vody na osobu s max. objemom pol litra.