Logo

Posledný deň predaja permanentiek v športovej hale

14.8.2023 10:09
PDBASKET

K majiteľom permanentiek na novú sezónu 2023/24 sa môžete stále zaradiť aj vy. Dnes (v pondelok 14. augusta) ide pritom o poslednú možnosť zakúpiť si permanentku priamo v kancelárii klubu v športovej hale v čase medzi 17:00 - 18:00.

Permanentky sú celosezónne a platia teda na všetky zápasy základnej časti a následne aj pri postupe do play-off. Počas celej sezóny teda budete mať rezervované svoje miesto a vyhnete sa aj čakaniu v rade na lístky.

Na výber máte tri druhy permanentiek. Predaj pritom prebieha v priestoroch kancelárie klubu (na 1. poschodí športovej haly, zo strany od čerpacej stanice Shell).

Následne už bude predaj pokračovať len individuálne, kde môžete kontaktovať p. Romana Kováčika telefonicky na čísle 0915 793 977 alebo mailom na roman@bcprievidza.sk a dohodnúť sa na kúpe permanentky touto cestou.


4. fáza predaja:

14.8. 17:00 – 18:00 150€


Zároveň bude opäť k dispozícii aj VIP permanentka a prinášame aj novinku pre verných fanúšikov, ktorí chcú podporiť klub.

VIP permanentka  500€ (vrátane občerstvenia, samostatný vstup do haly)

Hrdý fanúšik permanentka od 200€ *

* Niekoľkí fanúšikovia ste nás oslovili s túžbou podporiť klub aj napriek tomu, že nepodnikáte, ale chceli by ste sa nejakým spôsobom stať menším partnerom klubu. Pre vás sme pripravili permanentku Hrdý fanúšik, ktorej cena je minimálne 200€ a vrchná hranica závisí len od Vás. Každý majiteľ tejto permanentky získa aj podpísaný dres BC Prievidza, ktorý mu osobne odovzdá jeden z hráčov.