Logo

PREDAJ PERMANENTIEK A VSTUPNÉ (v sezóne 2023/24)

12.7.2023 17:38
PDBASKET

Vážení fanúšikovia BC Prievidza, 

Tento týždeň sa vyžreboval nový ročník Niké Slovenskej basketbalovej ligy, ktorá bude mať v sezóne 2023/2024 deväť účastníkov. Sezónu začneme doma, v piatok 22.9. proti BKM Lučenec. Keďže liga bude mať o jedno mužstvo viac (Nitra), čakajú nás aj ďalšie dva domáce zápasy. V základnej časti tak odohráme 32 zápasov (z toho 16 domácich), play-off sa bude hrať v každom kole (štvrťfinále, semifinále, finále) na 3 víťazné zápasy. 

V odkaze člena vedenia klubu Romana Kováčika si môžete prečítať najnovšie správy z klubovej kuchyne (odkaz je tu). Okrem športového cieľa, ktorým je postup do semifinále, sme si stanovili aj ďalšie ciele. Týkajú sa rozpočtu, kde aktívne pracujeme na získavaní nových partnerov, a návštevnosti domácich zápasov. 

Náš klub sa pýši najlepšími basketbalovými fanúšikmi na Slovensku, o čom svedčí aj najvyššia priemerná návštevnosť zápasov BC Prievidza. Vieme, že si za svoju vernosť zaslúžite úspech svojho milovaného klubu a verte, že ho chceme dosiahnuť. Robíme to pre vás, ale dokážeme to jedine s vami. Vstupné je dôležitou súčasťou rozpočtu, od ktorého závisí aj kvalita. 

Každý jeden z vás, ktorý príde na naše domáce zápasy a kúpi si sezónnu permanentku alebo lístok, podporuje klub a my sme za to vďační. Navyše, čím viac vás príde, tým búrlivejšiu atmosféru pre hráčov vytvoríte. Chceme, aby v Prievidzi opäť platilo heslo môj dom, môj hrad.


PERMANENTKY

Od piatku 28.7. prichádza možnosť kúpy permanentky na novú sezónu. Všetky permanentky sú celosezónne (platia na všetky domáce zápasy základnej časti aj play-off Niké SBL). Cena, za ktorú si kúpite permanentku na sezónu 2023/2024 pritom záleží len od vás, keďže ceny budú rozdelené do viacerých fáz.

Zatiaľ čo v prvej fáze sa chceme poďakovať držiteľom permanentiek z predošlej sezóny, v ďalších fázach bude platiť princíp: skoršia kúpa = výhodnejšia cena. Fanúšikovia, ktorí sú už rozhodnutí podporiť náš klub, preto môžu využiť skoršie termíny a zakúpiť si permanentku za výhodnejšiu sumu. Navyše, permanentka tiež predstavuje v porovnaní s kúpou miesteniek značnú finančnú úsporu.

Termíny predajov permanentiek oznamujeme s predstihom viac než 2 týždňov, aby ste sa dokázali časovo zariadiť. Avšak v prípade, že Vám daný termín nebude vyhovovať, môžete kontaktovať p. Kováčika telefonicky na čísle 0915 793 977 alebo mailom na roman@bcprievidza.sk

Predaj bude vždy prebiehať v priestoroch kancelárie klubu (na 1. poschodí športovej haly, zo strany od čerpacej stanice Shell).

1. fáza predaja:   

28.7. 17:00 – 18:00 80€ (platí len pre obnovu miesta z minulej sezóny)

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým minuloročným permanentkárom, ktorí si pred rokom zakúpili svoje miesto a podporili klub aj napriek neistote vzhľadom na možné covid obmedzenia. Ako poďakovanie si môže každý držiteľ permanentky z minulej sezóny obnoviť svoje miesto za rovnakú cenu ako mal aj pred rokom (80€), a to len v piatok 28.7.  

2. fáza predaja:

31.7. a 1.8. 17:00 – 18:00 100€

Od tejto fázy už sú permanentky dostupné pre všetkých (aj nových) záujemcov. Využitie skoršieho termínu znamená výhodnejšiu cenu permanentky.

3. fáza predaja:

7.8. a 8.8. 17:00 – 18:00 120€

4. fáza predaja:

14.8. 17:00 – 18:00 150€


Zároveň bude opäť k dispozícii aj VIP permanentka a prinášame aj novinku pre verných fanúšikov, ktorí chcú podporiť klub.

VIP permanentka 500€ (vrátane občerstvenia, samostatný vstup do haly)

Hrdý fanúšik permanentka od 200€ *

* Niekoľkí fanúšikovia ste nás oslovili s túžbou podporiť klub aj napriek tomu, že nepodnikáte, ale chceli by ste sa nejakým spôsobom stať menším partnerom klubu. Pre vás sme pripravili permanentku Hrdý fanúšik, ktorej cena je minimálne 200€ a vrchná hranica závisí len od Vás. Každý majiteľ tejto permanentky získa aj podpísaný dres BC Prievidza, ktorý mu osobne odovzdá jeden z hráčov. 


LÍSTKY

Lístok na zápas základnej časti: 6€

Miestenka na zápas základnej časti: 9€

Detí do 12 rokov: 0€ (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto na sedenie)

Z dôvodu rastúcich nákladov už len na samotnú organizáciu zápasu, sme museli pristúpiť aj k zvýšeniu vstupného. Veríme, že tento krok pochopíte, lebo stále chceme, aby zápasy BC Prievidza neboli iba o basketbale, ale aj o skvelom zážitku. 

Aj napriek tomu, že reálne navýšenie by muselo byť vyššie, rozhodli sme sa vstupné zvýšiť len o 1€. Vstupné zdarma pre detí do 12 rokov zostáva zachované, lebo rodiny s deťmi sú našou prioritou.