Logo

Predpredaj lístkov na vianočné zápasy už prebieha

17.12.2023 22:18
PDBASKET

Dôležité víťazstvo vo Svite nás výborne naladilo na tento týždeň, kedy nás čakajú hneď dva domáce zápasy. Pred Štedrým dňom tak máme šancu nadviazať na úspech spod Tatier, no opäť budeme potrebovať vašu podporu, aby sme to už zlomili aj doma!

Najskôr v stredu 20.12. o 18:00 privítame nováčika z Nitry a následne v sobotu 23.12. o 18:00 odohráme ďalší dôležitý duel proti Lučencu. Predpredaj vstupeniek na oba tieto zápasy už aktuálne prebieha.

Zatiaľ čo miestenky na konkrétne sedadlá si môžete kúpiť iba online, a to NA TOMTO ODKAZE, tak predpredaj klasických lístkov okrem toho prebieha aj fyzicky v predajni Z+Z na Mliekarenskej ulici (počas otváracích hodín predajne).

Online predpredaj vstupeniek na zápas už tradične prebieha v sieti Predpredaj.sk. Okrem klasických lístkov (6€) si v online predpredaji môžete kúpiť aj miestenku (9€) a budete tak mať rezervované svoje vopred vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko).

Brány športovej haly sa otvárajú vždy hodinu pred zápasom, kedy sa začne aj predaj klasických lístkov pri vstupe do haly.

Vstupné: 6€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.