Logo

Predstavujeme BC Ladies (3. časť)

21.3.2018 15:32
PDBASKET

KATKA

Ahoj, som Kačena. Vôbec si nepamätám odkedy už tancujem, ale približne asi od svojich šiestich rokov. Do BC Ladies som sa dostala cez našu úžasnú Niku, ktorá ma spoločne s ostatnými dievčatami oslovila ohľadom niečoho nového a inovatívneho, čo ma neskutočne zaujalo. Študujem na gymnáziu a stále nemám vyhradený smer kam ďalej. Medzi moje záľuby patrí najmä už spomínaný tanec, taktiež milujem kresbu, maľbu, spev a dlho som hrala na husle, ale naozaj odo mňa nežiadajte žiadnu skladbu :) V neposlednom rade sem patria aj priatelia, ktorý ma napĺňajú radosťou a aj náš tím BC Ladies s ktorými nás spája nie len tanec ale aj kamarátstvo.

Obľúbený štýl hudby: Najradšej počúvam americké piesne, ale ajslovenskú scénu

Obľúbená farba: Asi biela, aj keď ma v nej tak často neuvidíte

Vzor: Všetciúžasníľudia, ktorížijú svoje sny, čo by som aj ja rada v živote dosiahla

Obľúbený film: The DUFF

Obľúbený tanečný štýl: Najviac ma zaujíma twerk či latino, taktiež zbožňujem moderný tanec a všeobecne rada tieto štýly kombinujem

Vysnívané povolanie: Ešte nemám, ale viem, že chcem robiť niečo kreatívne, čo ma bude napĺňať. Najviac sa prikláňam asi k architektúre, dizajnu alebo medicíne.

SANDRA


Ahojte, volám sa Sandra. Tancu sa venujem už od svojich štyroch rokov. K BC Ladies som sa dostala cez Dominiku, ktorá ma oslovila či nemám o niečo také záujem. Dlho som nad tým nemusela rozmýšľať, predstava tancovať ako roztlieskavačka bola veľmi lákavá. Študujem na osemročnom gymnázium v Prievidzi. Okrem tancovania sa venujem Pole Dance, rada cestujem a mám rada všetko čo sa týka módy.

Obľúbený štýl hudby: Nemám, skôr počúvam to čo sa mi zapáči

Obľúbená farba: Červená

Vzor: Nemám

Obľúbený film: Je ich viac no obľúbený nemám

Obľúbený tanečný štýl: Dancehall, MTV style aj kabaretné choreografie

Vysnívané povolanie: Nemám


MIRKA


Ahojte, ja som Mirka. Tancujem od svojich štyroch rokov a do BC Ladies som sa dostala tak, že ma oslovila Nika. Študujem na odbornej škole v Novákoch na odbore farmakológia a biotechnológia. Medzi moje záľuby patrí gymnastika, ktorú som v detstve bohužiaľ nemohla robiť kvôli zdravotným problémom, ale toto všetko mi vynahradil tanec a som za to rada, keďže teraz si neviem predstaviť ani jeden deň bez tanca.

 Obľúbený štýl hudby: Nemám žiadny, skôr počúvam všetko čo sa mi zapáči

Obľúbená farba: Biela

Vzor: Autumn Miller

Obľúbený film: Step Up Revolution

Obľúbený tanečný štýl: Rada tancujem technické veci čiže komerčný štýl, no bavia ma aj ženské štýly v ktorých sa viem viac uvoľniť

Vysnívané povolanie: Presne neviem, no od malička snívam byť sólistka v SND


LUCKA


Ahojte, som Lucka. Tancujem od svojich piatich rokov. Pridať sa k BC Ladies mi navrhla jedna z nás - Dominika. Študujem na Gymnáziu Vavrinca Benedikta Nedožerského. Všetok môj voľný čas venujem tancu.

Obľúbený štýl hudby: Počúvam všetko čo sa mi páči

Obľúbená farba: modrá

Vzor: Každý čo v živote niečo dosiahol

Obľúbený film: Nemám

Obľúbený tanečný štýl: Tancujem veľa tanečných štýlov, naviac ma bavia ženské štýly

Vysnívané povolanie: Byť úspešná tanečnica