Logo

Preview: BC Prievidza - BKM Lučenec

31.12.2022 14:23
PDBASKET

Rok 2022 uzatvárame na domácej palubovke silvestrovským zápasom s mužstvom BKM Lučenec. „Určite to nebude ľahký zápas z viacerých dôvodov. Myslím, že aj my, aj oni, sú úplne iné družstvá oproti tomu poslednému vzájomnému zápasu, ktorý sme v Lučenci vyhrali. Jeden z dôvodov, prečo to nebude ľahké ani pre jednu a ani pre druhú stranu je, že sa to hrá v netradičnom termíne o tretej poobede, keď sú zvyčajne organizmy hráčov v pokojovom režime medzi dvoma tréningami.

Teraz budeme hrať zápas po veľmi náročných stredajších dueloch, ktoré sme mali my, ale aj oni. Obe mužstvá sú víťazne naladené po týchto zápasoch a ja tak očakávam jeden zaujímavý zápas. Od posledného vzájomného stretnutia sme vymenili káder, no im tento týždeň prišla nová posila Taren Sullivan, ktorý proti nám prvýkrát nastúpi. Určite očakávam veľmi ťažký, náročný zápas a verím, že atmosféra v hale bude dobrá, aspoň približne taká, aká bola v stredu, že príde veľký počet divákov, a podporia nás," uviedol pred zápasom hlavný tréner BC Prievidza Krunoslav Krajnovič.

Partnermi stretnutia sú spoločnosti BENY - STAV a Pewaq, vďaka ktorým sa môžete tešiť aj na dve divácke súťaže. Priamy prenos vysiela dnes aj televízia RTVS :Šport.


16. kolo Niké SBL (31.12. o 15:00, ŠH Prievidza): BC Prievidza - BKM Lučenec