Logo

Preview: BC Prievidza - Iskra Svit (štvrťfinále play-off)

5.4.2023 12:50
PDBASKET

Nastal čas, dnes nás čaká doma zápas sezóny. V prievidzskej športovej hale o 18:00 odohráme štvrťfinále play-off proti Iskre Svit. 

Keďže Svit v sobotu získal vedenie v sérii a hrá sa len na dva víťazné duely, situácia je jasná. Ak sa chceme pobiť o postup, musíme dnes zvíťaziť. V opačnom prípade Svit postúpi do semifinále a naša sezóna sa skončí.

„Keď hráme ako tím, naša sila je o dosť väčšia. Verím, že príde plná hala. Naši fanúšikovia sú skvelí, chodia nás povzbudzovať celú sezónu. S ich podporou to zvládneme a vynútime si ďalší zápas vo Svite,“ povedal pred zápasom kapitán BC Marek Jašš.


Brány športovej haly sa otvoria o 17:00 a v pokladniach sa práve vtedy začnú predávať lístky (voľné sedenie). Online predpredaj, kde si môžete zakúpiť miestenku na vami vybrané sedadlá, ešte stále funguje až do 16:00.

Pri vstupe do haly budú otvorené 2 pokladne a 3 turnikety. Turniket, pri ktorom nie je pokladňa, je určený pre majiteľov permanentiek a už vopred zakúpených lístkov a miesteniek, ktorí tak nemusia čakať v rade.

Fanúšikov s klasickými vstupenkami zároveň (5€) prosíme, aby si nesadali na sedadlá označené nálepkou permanentka alebo miestenka. 


2. zápas ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF Niké SBL (5.4. o 18:00, ŠH Prievidza): BC Prievidza - Iskra Svit