Logo

Preview: BC Prievidza - Patrioti Levice

5.11.2022 9:38
PDBASKET

Štvrté domáce vystúpenie v novej sezóne a na niekoľko týždňov aj jediné, keďže najbližší zápas budeme potom doma hrať až 30. novembra. Avšak dnes (v sobotu 5. novembra) o 18:00 budeme hostiť majstra uplynulej sezóny a aktuálneho lídra tabuľky, keď 7. kole Niké SBL v športovej hale vyzveme Patriotov Levice.

Na domácej palubovke máme zatiaľ pozitívnu bilanciu 2:1, pričom prehru sme zaznamenali po dramatickej koncovke v otváracom zápase sezóny. Skvelá atmosféra v prievidzskej športovej hale nás ženie vpred, čo potvrdil aj rozohrávač BC Djukan Djukanovič.

"Sme veľmi šťastní za takú podporu z tribún, tá pre nás veľa znamená. Fanúšikovia sú naším šiestym hráčom," uviedol Djukanovič. 

Brány do haly sa otvoria o 17:00, kedy sa začne aj predaj klasických lístkov. Online predpredaj vstupeniek naďalej prebieha do 12:00 a na tomto odkaze si môžete zakúpiť miestenky alebo VIP vstup (občerstvenie, alko, nealko).


7. kolo Niké SBL (5.11 o 18:00, ŠH Prievidza): BC Prievidza - Patrioti Levice

  • Predaj vstupeniek pri vstupe do haly sa začne o 17:00, kedy sa otvoria aj brány do haly. Organizačné pokyny nájdete TU.