Logo

Preview: BC Prievidza - Patrioti Levice

25.3.2023 10:39
PDBASKET

Je tu posledné kolo v základnej časti Niké SBL. Práve dnes, v sobotu 25. marca, hráme doma o 18:00 s Levicami. Po dnešných zápasoch sa zároveň rozhodne o našom štvrťfinálovom súperovi. 

Tréner Krajnovič pritom avizoval, že naším cieľom do dnešného stretnutia je víťazstvo a po zápase uvidíme, na koho narazíme ďalej. „Súpera do play off si určite nevyberáme. My ideme do zápasu s Levicami s cieľom vyhrať. Kto bude naším súperom v prvom kole play off, sa ukáže po sobotných zápasoch. Tešíme sa na play off. Budeme zo všetkých síl bojovať o postup do semifinále,“ uviedol v rozhovore pre basketliga.sk.


Už posledné zápasy ukázali, že intenzita zápasov sa zvyšuje a náš krídelník Kevin Anderson očakáva, že intenzívny priebeh zápasu nás čaká aj dnes. "Už v posledných zápasoch som pociťoval typickú play off intenzitu zápasov, keďže to boli všetko tvrdé a vyrovnané stretnutia. Myslím si, že sobotný zápas bude mať rovnakú intenzitu, lebo je to pre nás domáci zápas a vždy máme v našej hale skvelé publikum a vynikajúcu podporu," hovorí Anderson.

Brány do haly sa otvoria hodinu pred začiatkom zápasu, teda o 17:00. Vtedy sa v pokladniach pri vstupe začnú predávať na mieste aj klasické lístky.

Do 16:00 ale naďalej prebieha aj online predpredaj a vstupenky alebo miestenky na konkrétne, vami vybrané sedadlo, si tak môžete vopred zakúpiť aj z pohodlia domova. ONLINE PREDPREDAJ NÁJDETE NA TOMTO ODKAZE >>>

Pri vstupe do haly budú otvorené 2 pokladne a 3 turnikety. Turniket, pri ktorom nie je pokladňa, je určený pre majiteľov permanentiek a už vopred zakúpených lístkov a miesteniek, ktorí tak nemusia čakať v rade.


28. kolo Niké SBL (25.3. o 18:00, ŠH Prievidza): BC Prievidza - Patrioti Levice