Logo

Preview: BKM Lučenec - BC Prievidza

27.11.2018 22:47
PDBASKET

BKM Lučenec - BC Prievidza

Športová hala ARENA, streda 28. novembra o 18.00 h - štatistický prenos a video prenos

Delegácia rozhodcov: Milan Brziak, Tomáš Doušek, Lukáš Životský

Aktuálne informácie: Nováčik stále zostáva jediným tímom, ktorý ešte doma v aktuálnom ročníku SBL nezvíťazil. Zmeniť sa to pokúsi proti basketbalistom Prievidze. Hráči BC sú pravdepodobne z najhoršieho vonku, v predchádzajúcich dňoch prišli pre fanúšikov samé pozitívne správy. Najskôr jednoznačné víťazstvo 97:68 v tradičnom hornonitrianskom derby proti Handlovej, neskôr oznámenie návratu Mikea Rostampoura do čierno-bieleho dresu. Lučenec neokúsil chuť výhry v štyroch stretnutiach po sebe, z Pasienkov odchádzal s vysokou prehrou 50:92.

Motívy zápasu: Zaujímavé bude sledovať súboje pod košom, na strane domáceho tímu je totiž produktívne duo Ethan Jacobs a Duke Shelton. Hostia majú vo svojich radoch Mikea Rostampoura a tiež Delvona Johnsona.


Povedali pred zápasom:

Maroš Helmecy, asistent trénera Prievidze: "Čaká nás Lučenec, ktorý dokázal na domácej palubovke potrápiť silné tímy. Určite to nebude jednoduchý zápas, ale verím, že hráči nadviažu na predvedenú hru proti Handlovej a podajú minimálne rovnako bojovný výkon." 


zdroj: basketliga.sk