Logo

Prvá tohtosezónna autogramiáda a basketbalová rozlúčka s prázdninami

29.8.2023 16:46
PDBASKET

Poslednú augustovú nedeľu sa stretla celá naša basketbalová komunita na Ihrisku pod farou v Bojniciach. BC Prievidza a MBA Prievidza spoločne zorganizovali podujatie Uzamykanie prázdnin s basketbalom. Cieľom tohto športovo – zábavného popoludnia bolo spojiť na jednom mieste všetkých, ktorí milujú tento krásny šport pod deravými košmi. Sme radi, že k našej akcii sa pridali aj dievčatá z BBGP Prievidza.

Mladí hráči MBA Prievidza si tak mohli zašportovať priamo so svojimi vzormi, hráčmi BC Prievidza, na ktorých sa budú chodiť pozerať počas sezóny. Akcia bola otvorená pre verejnosť, a tak prišli medzi nás aj deti, ktoré ešte basketbal nehrávajú. Mohli si tu vyskúšať základy a ich rodičia získali informácie o ukážkových hodinách do basketbalových prípraviek. Veríme, že sme touto akciou prilákali ďalších mladých basketbalistov.


Leto sa pomaly blíži ku koncu a to znamená návrat žiakov nielen do školských lavíc, ale aj do súťažných zápasov, na čo sa už všetci tešia. Nedeľné popoludnie mohli ešte stráviť športovou zábavou so svojimi spolužiakmi, kamarátmi a rodičmi. Tí zároveň mali priestor neformálne sa porozprávať s jednotlivými mládežníckymi trénermi.

Naše krásne BC Ladies si zobrali pod svoje anjelské krídla kreatívne stanovištia, kde si mohli malí aj veľkí vyfarbiť basketbalové omaľovánky. Ako môžete vidieť aj z fotiek, najväčšiu radosť z tejto aktivity mali hráči BC Prievidza. Tí si ale najväčšiu chvíľu slávy užili na prvej tohtosezónnej autogramiáde.


O zábavu sa postarali naši maskoti Krtko s Dráčikom a celou akciou sprevádzal návštevníkov moderátor Ivan Benca, ktorý bude v tejto sezóne moderovať aj zápasy BC Prievidza.

Prvá spoločná basketbalová akcia tejto sezóny splnila očakávania a už teraz sa tešíme na jej pokračovanie. Za poskytnutie priestorov ďakujeme Ihrisku pod farou Bojnice.

Nižšie si môžete pozrieť ukážku fotiek a na tomto odkaze nájdete celú fotogalériu z podujatia.