Logo

Roman Kováčik: Káder je kompletný, cieľom pre sezónu 2023/24 je semifinále

3.7.2023 18:16
PDBASKET

Vážení fanúšikovia a partneri BC Prievidza,

všetkým by som Vám chcel v mene celého klubu popriať krásne leto plné skvelých zážitkov spolu s vašimi rodinami a priateľmi. 

Minulá sezóna skončila už pred takmer tromi mesiacmi, no hneď od jej konca sme začali pracovať na tej, na ktorú sa všetci už tešíme.

Koncom mája sme sa stretli s našimi partnermi, ktorým sme poďakovali za podporu a zhodnotili sezónu v troch oblastiach - športovej, finančnej a marketingovej. Zároveň sme predstavili aj naše ciele do novej sezóny. Tešíme sa, že naša vízia ich oslovila a môžeme rátať s podporou partnerov v jej napĺňaní. Samozrejme, nespoliehame len na partnerov z minulej sezóny, ale aktívne pracujeme aj na získavaní nových partnerov, ktorých vám postupne predstavíme.

Cieľom BC Prievidza v sezóne 2023/24 je postup do semifinále. Od začiatku júna začali športový riaditeľ Matt Haufer spolu s hlavným trénerom Sašom Jankovičom pracovať na skladbe kádra, tak aby sme tento cieľ mohli aj naplniť. Som rád, že vám môžem všetkým povedať, že v nedeľu sme obsadili aj posledné piate miesto legionára. 

Doteraz sme vám predstavili tri zahraničné posily - Xaviera Rhodesa, Matiju Radovića a Aloua Dillona. Posledných dvoch hráčov vám predstavíme po dovolenkách, aby sme si aj my stihli pred začiatkom sezóny oddýchnuť. Nebojte sa, máte sa na čo tešiť. S predstavovaním posledných posíl začneme v pondelok 17. júla.

S pozdravom

Roman Kováčik, konateľ BC Prievidza

Členovia vedenia klubu BC Prievidza, Peter Zvara a Roman Kováčik