Logo

ŠIESTEHO HRÁČA POTREBUJEME AJ DNES

17.1.2024 14:33
PDBASKET

Úvod roka 2024 nám doposiaľ priniesol dva radostné zážitky. Najskôr sme uspeli na pôde úradujúceho majstra v Leviciach a následne sme potvrdili dobrú formu aj na domácej palubovke, ked sme v prestížnom derby zdolali Handlovú. Do prievidzskej športovej haly dokonca zavítala rekordná nášteva za posledných osem rokov.

Veríme, že aj dnes sa nám spoločne podarí pekne zaplniť arénu. Opäť budeme potrebovať vašu podporu, pretože od 18. hodiny doma čelíme tretiemu najlepšiemu celku tabuľky, "diablom" z Komárna.

Komárno rovnako zaznamenalo v ostatných dvoch kolách cenné skalpy. Poradili si s Patriotmi aj Rytiermi a oproti poslednému vzájomnému stretu urobili nejaké zmeny na súpiske. Pod košom teraz operuje Sal Nuhu a na rozohrávku prišiel Bryant Bernard. Lavičku Komárna pritom vedie dobra známa tvár pre prievidzské publikum, Miljan Čurovič. Skúsený tréner sa tak opäť vráti do haly, kde sa s naším klubom v roku 2016 tešil zo zisku majstrovského titulu.


"Určite sa dá očakávať dobrý basketbal z oboch strán. Komárno urobilo nejaké zmeny v tíme a hrajú iným štýlom, na ktorý sa musíme nachystať a pripraviť. Máme za sebou dve ťažké a dôležité víťazstvá, najmä to s Handlovou, pri ktorom bola v hale výborná atmosféra. Práve ľudia boli naším šiestym hráčom a budeme ich potrebovať aj v stredu, aby sme spoločne išli za výhrou," hovorí rozohrávač Adam Krčmárik.

Maródka v našom tíme sa zatiaľ nezlepšila. Na listine zranených hráčov naďalej figurujú Lukáš Bolek, Saša Belikov, Marek Jašš aj Adam Králik. Bližšie informácie o statuse zranených hráčov zverejníme v nasledujúcich dňoch.

Naďalej tak platí, že musia zabojovať všetci hráči, ktorí sú pripravení naskočiť do stretnutia. Okrem kolektívneho výkonu nás ale znova môže potiahnuť povestný šiesty hráč! Platí, že aj dnes sa v publiku zladíme s naším tímom v čiernej farbe.

Brány športovej haly sa otvoria o 17:00, kedy sa začne predaj lístkov v pokladniach. Vstupenky sú po celý čas dostupné aj online, a to NA TOMTO ODKAZE.