Logo

SPOLU SME BC PRIEVIDZA

15.6.2023 16:08
PDBASKET

Zatiaľ čo hráči odvádzajú výkony na palubovke, za každým domácim zápasom BC sa skrývajú ďalší ľudia, ktorých práca tvorí výsledný celok a zážitok pre fanúšikov.

V klube BC Prievidza sa už niekoľko rokov snažíme o to, aby bola návšteva našich domácich stretnutí skutočnou spoločenskou udalosťou, ktorá ponúkne viac ako len samotný zápas. V športovej hale sa tak o zábavu starajú aj naši maskoti, BC Ladies alebo DJ. 


Zároveň však aj samotné usporiadanie podujatia v najvyššej súťaži musí spĺňať ďalšie štandardy vrátane bezpečnosti, stolíka zapisovateľov, prítomnosti moderátora alebo fotografa.


V basketbalovej rodine BC si vážime prácu každého jedného človeka. Aj preto sme po skončení sezóny usporiadali teambuildingové stretnutie, na ktorom sme sa spoločne s celým tímom zabavili v priestoroch Barrack Bowling & Laser Game Prievidza.

"Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa spolupodieľajú na organizácii domácich zápasov BC Prievidza. Naše domáce zápasy nie sú iba o 40 minútach hry, ale za výsledným efektom je dôležitá práca a príprava ľudí, ktorí pomáhajú vytvárať pre všetkých divákov skvelý zážitok. Už teraz sa tešíme na spoluprácu v dalšej sezóne, pretože spolu sme BC Prievidza," povedal po stretnutí Roman Kováčik, člen vedenia nášho klubu.


Foto: Ladislav Szibilla