Logo

TU NESMIETE CHÝBAŤ! Online predpredaj vstupeniek na štvrťfinále play-off je spustený

27.3.2023 19:09
PDBASKET

Je to tu, oficiálne sa začína play-off. Zatiaľ čo v sobotu vstúpime do vyraďovacích bojov na pôde Svitu, je jasné, že v stredu 5. apríla nás potom čaká domáci zápas sezóny.

Práve v stredu 5.4. o 18:00 hráme doma druhý štvrťfinálový zápas, ktorý môže rozhodnúť o víťazovi série. V tomto zápase budeme potrebovať vašu obrovskú podporu, iba spoločne môžeme zdolať tohto ťažkého súpera.

V tejto chvíli už je spustený online predpredaj vstupeniek na tento zápas, a to NA TOMTO ODKAZE. 

Online predpredaj vstupeniek na zápas prebieha v sieti Predpredaj.sk. V online predpredaji si môžete kúpiť aj miestenku (8€) a budete tak mať rezervované svoje vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko). Tieto dva druhy vstupov si môžete kúpiť len online. Na mieste sa budú predávať klasické lístky (voľné sedenie).

Brány športovej haly sa otvoria tak ako vždy hodinu pred zápasom, kedy sa začne aj predaj klasických lístkov pri vstupe do haly v pokladniach. Vstupné: 5€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.


foto: Ladislav Szibilla