Logo

V sobotu to vypukne!

29.9.2017 12:26
PDBASKET

Po takmer päťmesačnej pauze od posledného súťažného zápasu sa už všetci tešíme na štart novej sezóny Eurovia SBL. V úvodnom kole privítame na domácej palubovke bratislavský Inter, ktorý nás vyradil v semifinále a neskôr získal aj majstrovský titul. Atraktívnejšieho súpera sme si na úvod sezóny už ani nemohli priať.

Organizovaný basketbal bol v Prievidzi založený v roku 1947, a práve počas tohto atraktívneho zápasu spoločne oslávime 70. výročie. Vďaka spolupráci s našimi partnermi, mestom PrievidzaTechnickými službami mesta Prievidza sme pre vás pripravili zaujímavý program.

Už od 16. hodiny bude v priestore medzi Niké arénou a zimným štadiónom pripravená fanzóna. Naši malí fanúšikovia sa môžu tešiť na skákací hrad alebo si nechať namaľovať logo BC na tvár. Chalani zo sukpiny Hands Up Crew vás zasa naučia stvárať rôzne žonglérske kúsky. Prvých 200 dospelých fanúšikov so zakúpeným lístkom alebo permanentkou sa môže tešiť na vychladený čapovaný Corgoň od spoločnosti Heineken. Všetky atrakcie vo fanzóne budú pre vás k dispozícii až do 18.hodiny, kedy je plánovaný začiatok samotného zápasu. Toto stretnutie odohrajú naši hráči v retro dresoch, v ktorých sme získali posledný federálny titul.

Vstup do Niké arény bude fanúšikom umožnený už od 16:30. Využite túto možnosť a nenechávajte si príchod do haly na poslednú chvíľu. Navyše o 17:15 bude na palubovke prebiehať oceňovanie Legiend prievidzského basketbalu. Nenechajte si ujsť príležitosť opäť vidieť na palubovke takých hráčov ako Ivan Chrenka, Peter Jančura, Martin Ňuchalík a ďalší.

O príjemnú atmosféru na schodoch tribún ako aj na palubovke sa budú starať dievčatá zo skupiny Angels Cheerleaders, ktoré nám priniesli šťastie aj počas finálových zápasov v roku 2016. Cez polčasovú prestávku budeme žrebovať tombolu, v ktorej môžete okrem iného vyhrať aj podpísaný dres BC hráčom NBA Omrim Casspim, loptu Spalding s podpismi hráčov BC, celoročnú permanentku na minigolf, kávovar, športové legíny, pivo,...