Logo

VSTUPENKY NA PIATOK V PREDAJI

23.1.2024 15:26
PDBASKET

Štyri výhry v rade, štart do nového roka ako hrom a šanca na prienik do TOP 4! Už tento piatok môžeme pokračovať v našom víťaznom ťažení na domácej palubovke, kde privítame Iskru Svitu.

Ak zdoláme aktuálne štvrtý Svit, v tabuľke sa môžeme dostať práve na jeho miesto. Navyše to bude posledný domáci zápas na dlhé týždne, keďže doma sa potom znova predstavíme až v marci. Zápas so Svitom sa začne v piatok 26.1. o 19:00 a predpredaj lístkov už bol spustený.

Online predpredaj vstupeniek na zápas už tradične prebieha v sieti Predpredaj.sk na tomto odkaze. Okrem klasických lístkov (6€) si v online predpredaji môžete kúpiť aj miestenku (9€) a budete tak mať rezervované svoje vopred vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko).

Predpredaj klasických lístkov okrem toho prebieha aj fyzicky v predajni Z+Z na Mliekarenskej ulici (počas otváracích hodín predajne).

Brány športovej haly sa otvárajú vždy hodinu pred zápasom, kedy sa začne aj predaj klasických lístkov v pokladniach pri vstupe do haly.

Vstupné: 6€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.

Foto: Ladislav Szibilla