Logo

ZAČÍNA BOJ O FINÁLE!

26.4.2024 23:30
PDBASKET

Štvrťfinále je už minulosťou, pred nami je nová výzva. Dnes v sobotu 27. apríla vstúpime do semifinále, kde nás čakajú Spišskí Rytieri a sériu opäť začíname na domácej palubovke.

Do dnešného zápasu nastúpime v podstate po 48 hodinách od rozhodujúceho zápasu s Interom. Vieme, že proti kvalitnému mužstvu nás opäť čaká náročný súboj, no práve vďaka podpore prievidzských tribún môžeme načerpať extra sily vo chvíľach, keď to budeme najviac potrebovať.

„Slovami je ťažké opísať, čo pre nás znamenajú naši fanúšikovia. Prinášajú neskutočnú energiu, ťahajú nás dopredu, keď máme ťažké chvíle. Neraz som svojim hráčom povedal, že musia túto podporu využiť ako palivo. Keď myslíš, že si unavený a už nevládzeš, tak pocítiš, ako sa celá hala trasie, tak v sekunde ti nabehne nový dych. Som vďačný každému, kto nás chodí podporovať a pomáhať na našej ceste za splnením sna, ktorým je postup do finále,“ odkázal hlavný tréner Saša Jankovič.

Nezabudnite, že na dnešnom zápase #FANDÍMEVBIELOM! 


Zápas sa začne o 19:00 a nižšie nájdete aj ďalšie podstatné informácie k dnešnému stretnutiu:

  • Do 15:00 pokračuje online predpredaj lístkov - na tomto odkaze
  • Od 17:30 sa začne predaj lístkov v pokladniach pred halou
  • Od 18:00 sa otvorí vstup do haly

Ak si zakúpite lístok na webe Predpredaj.sk, na mieste potom stačí otvoriť stiahnutý lístok v telefóne a pri vstupe vám zoskenujeme QR kód. Vstupenku ale odporúčame vytlačiť pre prípad, keby sa vám vybije telefón, nefunguje internet, atď.

Vstupné ostáva rovnaké ako na štvrťfinále a ani pre majiteľov permanentky sa ohľadom vstupu nič nemení. Permanentky sú celosezónne a ostávajú v platnosti aj na celé play-off. Deti do 12 rokov majú tak ako doteraz vstup zdarma v sprievode rodiča a bez nároku na miesto. Platí aj pravidlo: 1 rodič = max. 1 dieťa so vstupom zdarma.

Ak sa na zápas chystáte autom, myslite na to, že parkovacie plochy priamo pri hale majú obmedzenú kapacitu a dá sa predpokladať, že sa pomerne rýchlo zaplnia. Príďte preto s dostatočným časovým predstihom, aby ste si včas našli parkovacie miesto alebo podľa možností zvážte iné druhy dopravy. Ak nechcete ísť pešo alebo nemáte k dispozícii vhodný spoj, môžete využiť aj služby nášho partnera - spoločnosti SuperTaxi (0908 600 209).

Basketbalové mesto, začína sa boj o finále!