Logo

Začína sezóna! Predpredaj vstupeniek na derby s Handlovou spustený

24.9.2022 10:24
PDBASKET

Je to tu, začína sa nová sezóna Niké SBL a hneď na úvod nás čaká prestížne hornonitrianske derby. Prípravu sme zakončili najlepším možným spôsobom - tromi víťazstvami v rade a na ligu sme sa naladili domácou výhrou na Viedňou.

A teraz sa doma predstavíme hneď v 1. kole, keď v piatok 30.9. o 18:00 privítame nášho rivala z Handlovej. V tejto chvíli už je spustený aj predpredaj lístkov a miesteniek. 

Brány športovej haly sa otvoria tradične hodinu pred zápasom, teda v piatok o 17:00, kedy sa začne aj predaj lístkov pri vstupe do haly. Vstupné: 5€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.

Online predpredaj vstupeniek na derby prebieha v sieti Predpredaj.sk na tomto odkaze. V online predpredaji si môžete kúpiť aj miestenku (8€) a budete tak mať rezervované svoje vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko).

Fyzický predpredaj lístkov sa bude konať v pondelok (26.9.) a v stredu (28.9.) v športovej hale v čase 17:00 - 17:30. K dispozícii budú len klasické lístky (5€). Miestenky si môžete zakúpiť iba v online predpredaji.

foto: Ladislav Szibilla