Logo

Zmena Facebooku zasiahla aj našu stránku PDBASKET

25.10.2017 0:42
PDBASKET


Sociálna sieť Facebook vykonala zmenu, ktorá sa negatívne dotkla aj našej stránky PDBASKET a jej fanúšikov. Kým doteraz platilo, že medzi príspevkami od vašich priateľov sa vám na časovej osi  zobrazovali aj príspevky PDBASKET, od 19. októbra 2017 sa to zmenilo. Na hlavnej stránke Facebooku po novom vidíte už len príspevky od priateľov. Ak si chcete pozrieť príspevky rôznych stránok, vrátane PDBASKETU, zobrazujú sa pod ikonou Prieskumníka/Exploreru. Ak ste radi sledovali naše novinky, články, rozhovory na facebookovej stránky PDBASKET, ponúkame vám niekoľko tipov, aby vám nič neušlo.

Sledovanie stránky

Najspoľahlivejším spôsobom, ako sa dostať k čerstvým informáciám z kuchyne BC, je priama návšteva našej stránky PDBASKET. Zadáte si jej názov do vyhľadávača a následne si na ňu kliknete.


Predvolená stránka

Druhou možnosťou je už spomínaný Prieskumník. Aby ste v ňom nemuseli pracne hľadať  novinky z basketbalu, môžete si označiť na stránke PDBASKET možnosť „Zobraziť ako prvé“. Klubové novinky sa tak budú v Prieskumníkovi zobrazovať prioritne.


Navštevujte našu webovú stránku

Všetko podstatné je aj na webe. Informácie o najbližších zápasoch, mužstve, vstupenkách, rozhovory s hráčmi či obľúbená Troskova troška, to všetko nájdete aj na www.pdbasket.com. Samozrejme, ak vás zaujíma celkové dianie v Slovenskej basketbalovej ligy, odporúčame aj návštevu www.basket.sk či www.basketliga.sk a obdobne ako PDBASKET si nastaviť aj ich facebook stránky.