Logo

Troskova troška - Diel dvadsiaty šiesty

Troskova troška - Diel dvadsiaty šiesty
4.2.2018
PDBASKET

VÁŠ VÝJAZD, NAŠA RADOSŤ

V komentároch niekto veľmi správne poznamenal, že si nepamätá, kedy naposledy išlo toľko výjazdov na vonkajšie zápasy v krátkom časovom horizonte. Pomaly Turci a Srbi sa od vás budú učiť, ako sa fandí. Môj osobný pocit: som strašne šťastný, že môžem byť súčasťou týchto krásnych momentov. Ono to bolo silné už keď som bol iba fanúšik. Teraz, keď to vnímam aj z tej druhej strany, je to ešte silnejšie. Ďakoval som vám už toľkokrát, že sa bojím, aby ste ma neobvinili z vtierania do priazne. Ale naozaj to, čo robíte tento rok sa nedá kúpiť za nič na svete. Levice, Inter, Svit, Komárno, to sú štyri tímy, kde ste vy ukázali plnú silu prievidzského fanklubu. Boj o majstra Slovenska vo fandení je rozhodnutý už teraz vo februári. A máte zaslúžené zlato!

To, čo sa udialo po zápase v Komárne, som ja osobne ešte nevidel. Po prehratom a treba povedať z našej strany nie veľmi vydarenom zápase, ste nás čakali asi hodinu vonku pri autobuse, aby ste nás potom vytlieskali a napriek prehre nám poďakovali.

MY VÁM ĎAKUJEME A FANDÍME VAŠEMU FANDENIU!


ČO JE RYANOVI?

Ryana už nejaký čas trápila bolesť v oblasti kolena. Už v zápase proti Interu nastupoval  v štádiu, že dva dni netrénoval. Takisto vo včerajšom zápase proti Komárnu bolo zreteľne vidno, že Ryan nie je vo svojej koži a bojuje sám so sebou. Čo teda nášho anglického pivota trápi?

Po niekoľkých kontrolách a rontgenoch to vyzerá na natiahnuté šľachy v kolene. To je niečo, čo sa v podstate nedá nejako „vyliečiť“. Dá sa tomu pomôcť injekciou, ortézou a potom už v podstate len fastumgelom a podobnými medicínkami napomáhať tomu, aby bolesť čo najskôr ustúpila.

Preto je nám ťažko odhadnúť nejakú dobu rekonvalescencie či Ryanovho plnohodnotného návratu do tréningového a zápasového procesu. Každopádne však všetci držíme palce, aby sme chlapca mali čo najskôr v plnej sile opäť k dispozícii.

ČO JE PIPOVI?

Ako sa to stáva raz za čas každému poriadnemu chlapovi, udialo sa aj Pipovi a synka chrípka zmohla. Soplíky, hrdielko, horúčka viete. Ako som spomínal v lete - tá smrteľná mužská kombinácia.

Chvalabohu pani budúca Pipíšková nespanikárila a vďaka jej starostlivosti a zachovaniu duchaprítomnosti Pipo od pondelka znova trénuje. Takže muži! Vážte si ženy, lebo neviete dňa ani hodiny, kedy vám práve tá vaša môže zachrániť život!

AMEN

MR.X

Ako ste určite postrehli, fanbus do Komárna sa, bohužiaľ, nepodarilo naplniť. Fanbusy vždy vyrazia až v momente, keď je naplnená ich kapacita.

Veľkú poklonu za seba, za klub, za hráčov aj trénerov dávam človeku, ktorý z vlastného vačku doplatil zvyšok ceny, aby fanbus mohol vyraziť. Veľmi pekné a veľkorysé gesto.

Ďakujeme neznámy človek !

STRETNUTIE S VAMI !

V utorok o siedmej sa uskutoční ďalšie stretnutie s vami fanúšikmi. Dáme si malý meeting v hale vo VIP miestnosti. Hore po schodoch a rovno za nosom J

AUTOGRAMIÁDA V KORZE

Berte šály, dresy, tričká, deti, manželky, domáce zvieratá!

V piatok o 17:00 hod v obchodom dome Korzo sa uskutoční autogramiáda našich hráčov ako aj trénerov!

Takže zapísať do kalendárov a dať pripomienku do mobilov. Piatok o piatej.

Tešíme sa na vás ! J

KAMŽE KAM ?

V stredu - KONEČNE! KONEČNE DOMA! Už nám to neskutočne chýba proste. Naša hala, naša atmosféra, naše mačky BC Ladies, náš krtko a dráčik, náš Mišo Jantoška, náš Edo, naši sekuriťáci, naši fanúšikovia, naša pevnosť.

Nie je lákavejšieho zápasu po takto dlhej pauze ako hornonitrianske derby. Už trikrát sme krekáčov v tejto sezóne porazili a ako sa hovorí: Do štvrtice všetko dobré. Musíme to zvládnuť aj tentokrát. Náskok Levíc pred nami je už proklate malý a naším súčasným cieľom je samozrejme udržanie si štvrtého miesta a pokus o útok na to tretie. V stredu teda o šiestej hráme proti Handlovej. Miestenky sa stále dajú v predpredaji zakúpiť u Parkeťáka.

V sobotu potom nebudeme cestovať ďaleko. Do Žiliny povedú naše kroky. Ale treba dať bacha! Hráme už o 17:30 hod! Takže ak nás plánujete prísť podporiť, alebo nás sledovať online, berte na vedomie, že zápas začína o pol hodinu skôr!

uZÁVER

Nebyť toho včerajšieho zakopnutia v Komárne, v podstate by sme mohli náš trip po palubovkách súperov vyhlásiť za úspešný. Napriek tomu sa stále krásne píše, že sme vonku porazili našich oboch tabuľkových susedov. Makajme spolu ďalej a uvidíme kam až to dotiahneme!

BANÍK!