Logo

Troskova troška - Diel dvadsiaty tretí

Troskova troška - Diel dvadsiaty tretí
14.1.2018
PDBASKET

GOODBYE BOSS VOSS

Po včerajšom úspešnom zápase proti Spišškej sme sa všetci spojili v rozlúčke. Na domácej palubovke poslednýkrát nastúpil Colin Voss.

Chalan, ktorý nás reprezentoval a riskoval svoje zdravie bez nároku na honorár. Chalan, ktorý dal 110 percent do každého tréningu, aj keď vedel, že na zápas nenastúpi. Chalan, ktorý podporil, podržal, poradil. Takto by som mohol pokračovať donekonečna.

Často kritizovaný hráč, ktorý ku koncu jeho pobytu ukázal stúpajúcu formu. Ako by nám chcel povedať: Pozrite o koho prídete.

Po včerajšom zápase tréner povedal toto: „Ešte jedna vec chalani, musím to povedať. Colin, chcem ti poďakovať. Celú sezónu si odovzdával všetko. Bol si nesebecký, priniesol si tvrdosť, si skvelým spoluhráčom a príkladne si makal na tréningoch. Som si istý, že by sme bez teba v Košiciach nevyhrali a dnes so Spišskou by sme mali problém. Chcem ti ešte raz poďakovať za všetko, čo si tu spravil a úprimne ti hovorím, že som veľmi smutný, že odchádzaš. Ďakujem.“

Po tomto príhovore sa v šatni rozľahol spontánny potlesk na znak rešpektu a vďaky. Colin nám bude rozhodne chýbať všetkým. Ako hráč, ale aj ako super človek.

Ešte som sa ho po zápase pýtal, prečo tak rýchlo ušiel z palubovky, keď mu celá hala tlieskala. Povedal mi, že na to jednoducho nie je zvyknutý a necíti sa komfortne, keď sa naňho všetci pozerajú. To len aby ste si nemysleli, že je nevďačný. Asi sa len hanbil :)

GOOD LUCK IN AUSTRALIA COLIN !